Úvod Kariéra

Kariéra

Název pozice:Rozpočtář

Náplň práce:

Zajištění všech podkladů nutných pro rozpočtování projektu
Výpočet spotřeby materiálů a zpracování položkového rozpočtu
Výběr stavebních materiálů a výrobků pro stavební práce a stanovování jejich množství a vypracování rozpočtů staveb
Výpočet jednotkové ceny konstrukcí, výkonu a materiálu s použitím ceníku stavebních prací
Sestavení podkladů k následným činnostem procesu přípravy stavby - údaje o plánované spotřebě času pracovníků, strojů a materiálu při realizaci stavby

Požadujeme:

Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou – stavební obor
Praxe ve výstavbě a rozpočtování HSV, zemních prací, inženýrských sítí apod.
Výborná znalost práce na PC - excel, word, outlook, CAD, RTS, KROS
Schopnost komplexního zpracování rozpočtů
Přehled cen v oboru stavebnictví
Zkušenosti se zpracováváním rozpočtů do zakázek zadávaných dle zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách
Schopnost a ochotu rozvíjet své odborné dovednosti
Spolehlivost zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
Rychlost, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, komunikativnost

Nabízíme:

Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitou
Místo výkonu práce Lovosice – sídlo firmy
Firemní stravování zdarma
Služební mobil, notebook

Výše nástupní hrubé mzdy bude stanovena dohodou při osobním pohovoru s ohledem na dosaženou praxi a zkušenosti

Kontakt:

Personální oddělení
telefon: +420 725 505 495 - Kohout Petr
e-mail: personalni@raeder-falge.cz

Formulář pro uchazeče
Jméno:*
Příjmení:*
Věk:*
Délka praxe:
Telefon:*
Životopis:
Poznámka:
Antispam:*2 + 2 = ?
  Položky označené hvězdičkou jsou povinné (*)