Úvod Kariéra

Kariéra

Název pozice:Řidič stavebních nákladních automobilů

Náplň práce:

Řízení nákladního vozidla řádným a bezpečným způsobem
Vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče
Ukládání a zajištění nákladu na vozidle
Kontrola technického stavu vozidla
Kontrola vykládky vozidla a předávání doprovodných dokumentů
Zpracování administrativní agendy dle pokynů nadřízeného

Požadujeme:

Základní vzdělání, výhodou výuční list
Praxi na obdobné pozici 2 – 3 roky
Podmínkou řidičský průkaz skupin C+E, popřípadě alespoň C
Podmínkou profesní průkaz + psychotesty
Výhodou jeřábnický a vazačský průkaz
Pracovitost, manuální zručnost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem
Řidičský průkaz sk. C + E
Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou

Nabízíme:

Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitou
Místo výkonu práce Sulejovice

Výše nástupní hrubé mzdy bude stanovena dohodou při osobním pohovoru s ohledem na dosaženou praxi a zkušenosti

Kontakt:

Personální oddělení
telefon: +420 725 505 495 - Kohout Petr
e-mail: personalni@raeder-falge.cz

Formulář pro uchazeče
Jméno:*
Příjmení:*
Věk:*
Délka praxe:
Telefon:*
Životopis:
Poznámka:
Antispam:*2 + 1 = ?
  Položky označené hvězdičkou jsou povinné (*)