Úvod Kariéra

Kariéra

Název pozice:Strojník stavebních strojů

Náplň práce:

Obsluha příslušných druhů stavebních strojů a zařízení
Řízení pojízdných druhů stavebních strojů a zařízení
Seřizování, ošetřování a údržba příslušných druhů stavebních strojů a zařízení
Kontrola chodu a výkonu stavebních strojů
Orientace ve vyhláškách, normách a technických předpisech týkajících se řízení a obsluhy příslušných druhů stavebních strojů a zařízení
Zpracování administrativní agendy dle pokynů nadřízeného

Požadujeme:

Výuční list – (nemusí být v oboru – klidně i automechanik, zámečník)
Praxi na obdobné pozici 2 – 3 roky
Podmínkou řidičský průkaz skupin B, C + profesní průkaz
Podmínkou strojní průkaz, čelní nakladač nebo VZV
Pracovitost, manuální zručnost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitou
Místo výkonu práce Sulejovice

Výše nástupní hrubé mzdy bude stanovena dohodou při osobním pohovoru s ohledem na dosaženou praxi a zkušenosti

Kontakt:

Personální oddělení
telefon: +420 725 505 495 - Kohout Petr
e-mail: personalni@raeder-falge.cz

Formulář pro uchazeče
Jméno:*
Příjmení:*
Věk:*
Délka praxe:
Telefon:*
Životopis:
Poznámka:
Antispam:*5 + 0 = ?
  Položky označené hvězdičkou jsou povinné (*)