Úvod Kariéra

Kariéra

Název pozice:Řidič nákladního automobilu s hydraulickou rukou

Náplň práce:

Řízení nákladního vozidla s hydraulickou rukou (valníkem) řádným a bezpečným způsobem
Vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče

Požadujeme:

Základní vzdělání, výhodou výuční list v oboru automechanik
Praxi na obdobné pozici 2 roky (práce s hydraulickou rukou)
Podmínkou řidičský průkaz skupin C+E
Podmínkou profesní průkaz + psychotesty
Výhodou strojní průkaz
Výhodou praxe ve stavebnictví
Pracovitost, manuální zručnost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitou
Místo výkonu práce Sulejovice
Nástupní hrubá mzda bude stanovena dohodou dle dosažené praxe a zkušeností

Kontakt:

Personální oddělení
telefon: +420 725 505 495 - Kohout Petr
e-mail: personalni@raeder-falge.cz

Formulář pro uchazeče
Jméno:*
Příjmení:*
Věk:*
Délka praxe:
Telefon:*
Životopis:
Poznámka:
Antispam:*5 + 2 = ?
  Položky označené hvězdičkou jsou povinné (*)