Úvod Kariéra

Kariéra

Název pozice:Stavbyvedoucí - mosty

Náplň práce:

Zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm
Koordinace podřízených mistrů, dělníků a ostatních účastníků výstavby
Operativní řízení stavebních prací
Zajišťování dodržování stanovených technických postupů
Spolupráce s technickým dozorem investora, s koordinátorem BOZP a státními kontrolními orgány
Vedení stavebního deníků a příslušné dokumentace, spolupráce s oddělením přípravy staveb
Spolupráce při zpracování podkladů k fakturaci
Zpracování podkladů pro odměňování pracovníků, provádění prvotních personálních úkonů, vedení pracovního týmu
Zajišťování přejímky provedených prací
Časové řízení montážních prací
Dohled nad dodržováním v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví

Požadujeme:

Minimálně ukončené středné odborné vzdělání stavebního směru
Praxe v podobné činnosti minimálně 3 roky
Znalost čtení ve stavebních výkresech a dokumentaci, znalost technologických postupů
Znalost bezpečnostních předpisů
Dobré komunikační schopnosti
Praxe ve vedení pracovního kolektivu
Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič
PC znalosti: MS Word, Excel
Samostatnost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita, organizační schopnosti, spolehlivost při plnění úkolů, trestní bezúhonnost

Nabízíme:

Práci ve stabilní společnosti
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Nástup možný od 1.7.2020 nebo dle domluvy
Pracoviště – Lovosice, Přívozní 114/2 a stavby zaměstnavatele
Výše nástupní mzdy bude stanovena při osobním pohovoru na základně odborných zkušeností a praxe v rozmezí od 40.000 do 60.000 Kč s možností zvýšení po zkušební době
K dispozici služební automobil, notebook a mobilní telefon

Kontakt:

Personální oddělení
telefon: +420 725 505 495 - Kohout Petr
e-mail: personalni@raeder-falge.cz

Formulář pro uchazeče
Jméno:*
Příjmení:*
Věk:*
Délka praxe:
Telefon:*
Životopis:
Poznámka:
Antispam:*2 + 2 = ?
  Položky označené hvězdičkou jsou povinné (*)